Home
Laatste nieuws
Portfolio
Sportevents EK 2012
WK 2010
Te HUUR
ACTIE
PR en marketing Sportmarketing
Relatiegeschenken
Clubmerchandising
Supportersartikelen
Producten
Bedrijven MKB
Zakelijke diensten
Automotive
Industrie
Transport
Recreatiesector
Gezondheidszorg
Onderwijs
Sport Sportclubs
Voetbal
Basketbal
Handbal
Volleybal
Wintersport
Achtergronden Over Ons
Nieuwsbrief
Contact

Abonneren op deze site
XML RSS

Bedrukte Sportartikelen Blog

Welkom bij het Bedrukte Sportartikelen Blog. Hier vind u het laatste nieuws over de logoballen en andere sportartikelen van "De Reclamebal". We houden u hier op de hoogte van nieuwe artikelen in ons assortiment en wijzigingen van pagina's op deze site.

Bent u bekend met RSS, een techniek om website-updates te volgen, dan kunt u deze blog ook lezen in uw RSS reader, of via uw persoonlijke pagina op Google, MSN of Yahoo! De RSS-link vindt u links onder de navigatiebalk.


Bestel nu uw logoballen bij "De Reclamebal" en ontvang een extra serie ballen helemaal GRATIS.

"De Reclamebal" geeft u bij elke eerste bestelling van 500, 1000 of 2500 bedrukte ballen GRATIS 50, 100 of 250 ballen extra.



Grote partij ballen. Op = Op!

Tijdelijk verkrijgbaar bij "De Reclamebal" grote partij ballen.

  • PU materiaal.
  • Trainingsballen, goede kwaliteit.
  • In kleine hoeveelheden te bestellen.
  • Scherpe prijs.

Neem contact op, bellen is sneller: 06 215 82 999

trainingsbal, scirocco


MKB Valleiregio

"Om te scoren, moet je wel eerst schieten" J.C.

Tijdens de winter BBQ van MKB Valleiregio zal "De Reclamebal" prominent aanwezig zijn. Lees de onderstaande aankondiging (bron: MKB Valleiregio).

"De firma "De Reclamebal" ofwel "Bedrukte sportartikelen" zal in januari tijdens de winter BBQ ons allen gaan verrassen.

Het Europees Voetbaltoernooi gaat weer van start in juni 2012 in Polen/Oekraïne. Firma "De Reclamebal" verzorgt het bedrukken van o.a. voetballen geheel in huisstijl. Een bijzonder origineel cadeau voor uw relatie's of een ludieke actie met/voor uw klanten op te zetten. Nederland zal weer oranje kleuren, speelt u ook weer in op de oranjegekte in Nederland?

"De Reclamebal" zal tijdens de BBQ met zekerheid u laten "bewegen" om warm te lopen voor het oranjegevoel richting EK 2012. Wilt u alvast meer informatie over de mogelijkheden van "De Reclamebal" kijk dan op de website of neem contact op met Karl Pulleman."

Click for more info


Winnaar Ajax kaarten is bekend

Onlangs hebben we de winnaar mogen begroeten van de twee eredivisie kaarten van de actie in de maand december.

Rijnders Sport in Barneveld is de trotse winnaar. Inmiddels is de plaatselijke voetbalschool zeer blij met de voetballen.

winnaar ajax kaarten

Permalink -- click for full blog post "Winnaar Ajax kaarten is bekend"


Ontmoet "De Reclamebal" op grootste beurs voor relatiegeschenken in Europa

"De Reclamebal" staat op 11, 12 en 13 januari 2012 op de grootste beurs voor relatiegeschenken in Europa, de PSI in Düsseldorf. Dit is een grote beurs met aanzien. Dit jaar bestaat de beurs 50 jaar.

"De Reclamebal" levert ook Europees dus we mogen vanzelfsprekend niet op deze beurs ontbreken.

U vindt ons in Hal 13. Kom gerust langs voor een kop koffie en een gesprek. U bent van harte welkom.

Click for more info


Kinder snowboots online. Nu snowboots bestellen, snel en betaalbaar!

Snowboots goedkoop, aanbieding snowboots. Bestel ze nu, ook kinder snowboots online. Italian Style. Modieus.

Permalink -- click for full blog post "Kinder snowboots online. Nu snowboots bestellen, snel en betaalbaar!"


EK 2012 speelschema: wees op tijd met uw EK-marketing en bedrijfspromotie

Het EK 2012 speelschema is vastgesteld en de marketing en bedrijfspromotie draait inmiddels op volle toeren. Doe mee, wees erbij! Bel De Reclamebal!

Permalink -- click for full blog post "EK 2012 speelschema: wees op tijd met uw EK-marketing en bedrijfspromotie"


Portfolio

Op deze webpagina ziet u voorbeelden van logoballen.

Permalink -- click for full blog post "Portfolio"


Bedrukte Voetballen - Bedrukte Sportartikelen - Effectief en Betaalbaar

Bedrukte voetballen en andere bedrukte sportartikelen vergroten het resultaat van uw bedrijf of vereniging. "De Reclamebal" levert hiervoor logoballen van hoogste kwaliteit.

Permalink -- click for full blog post "Bedrukte Voetballen - Bedrukte Sportartikelen - Effectief en Betaalbaar"


PSV fanshop supportersartikelen kopen? Bestel ze nu!

PSV fanshop supportersartikelen – U kunt bij ons terecht voor alle supportersartikelen voor clubs uit het betaalde voetbal en het amateurvoetbal.

Permalink -- click for full blog post "PSV fanshop supportersartikelen kopen? Bestel ze nu!"


Voetbal cadeau bij Sport 2000

Van 8 juni t/m 19 juli 2011 kun je bij SPORT 2000 bij een aankoop van minimaal € 25,- geheel of gedeeltelijk met FreeBees betalen en krijg je een voetbal cadeau.

Je kunt extra FreeBees sparen bij BP. Tijdens de actieperiode krijg je 20 extra FreeBees bij elke tankbeurt van minimaal 20 liter. Zo spaar je extra snel voor leuke cadeaus bij SPORT 2000.

Kijk voor meer informatie op de nieuwspagina van Sport 2000. De URL vind je hieronder.

Click for more info


"De Reclamebal" sponsort de Geloofshelden

"De Reclamebal" is sponsor geworden van de Geloofshelden en met een banner op de homepage van de website van de stichting te vinden.

Op zaterdag 18 juni 2011 organiseren Stichting De Hoop, Stichting René Kids Centre en Stichting Geloofshelden samen met SV Spakenburg en VV IJsselmeervogels een benefietwedstrijd in Bunschoten-Spakenburg.

Spelers met roots in Rood en Blauw bundelen de krachten en vormen een team onder de naam "Bunschoten United". Opgegroeid als tegenstander op het veld zullen ze deze middag één team vormen om de stichtingen te ondersteunen.

De tegenstander van Bunschoten United is een sterrenteam, samengesteld uit (oud)voetballers en enkele prominente schaatsers. Een aantal namen: Bert Konterman, John Bosman, Jeffrey Talan, Patrick Paauwe, Arthur Numan, Arco Jochumsen, Dick Schreuder, Mark Tuitert, Jacques de Koning en René Ruitenberg. Het sterrenteam staat onder leiding van Piet Schrijvers.

De opbrengst van de benefietwedstrijd komt ten goede aan de nieuwe polikliniek van Stichting De Hoop (verslavingzorg, psychiatrie voor kinderen en volwassenen) die geopend gaat worden in Amersfoort, Stichting René Kids Centre (dagopvang en scholing van duizend kinderen in Namibië) en Stichting Geloofshelden (toerusten van topsporters en sportkampen voor kinderen met medewerking van topsporters).

Click for more info


KIKA

KIKA heeft samen met Soccercenter Nederland een actie opgezet. In alle winkels van Soccercenter was de bedrukte voetbal met het KIKA-logo te koop en van

Permalink -- click for full blog post "KIKA"


Straatvoetbal: bestel de reclamebal!

Straatvoetbal is hot. Onder de vlag van de KNVB worden diverse straatvoetbaltoernooien georganiseerd.

Permalink -- click for full blog post "Straatvoetbal: bestel de reclamebal!"


Tenue Ajax bestellen? Voetbalshirts bedrukken of WK voetbalshirts inkopen?

Tenue Ajax – Voor de pupil op de amateurvereniging spreekt het Ajax tenue natuurlijk tot de verbeelding. Maar ook het tenue van de eigen club is gewild.

Permalink -- click for full blog post "Tenue Ajax bestellen? Voetbalshirts bedrukken of WK voetbalshirts inkopen?"


Relatiegeschenken bedrukken? Een logobal is origineel!

Relatiegeschenken bedrukken is in. Een logobal met een opdruk naar keuze is een originele manier om een geschenk te geven en uw boodschap uit te dragen.

Permalink -- click for full blog post "Relatiegeschenken bedrukken? Een logobal is origineel!"


Nieuwsbrief “De Reclamebal”

Blijf via onze nieuwsbrief “De Reclamebal” op de hoogte van de nieuwste logoballen.

Permalink -- click for full blog post "Nieuwsbrief “De Reclamebal”"


Sport 2000 / Euretco

Al sinds enkele jaren tijdens grote voetbalevenementen verzorgt De Reclamebal de voetballen voor alle filialen van Sport 2000 / Euretco. Deze grote inkoopgroep

Permalink -- click for full blog post "Sport 2000 / Euretco"


Relatiegeschenk bedrukken? Een originele logobal is uw antwoord

Wilt u uw relatiegeschenk bedrukken? U kunt een logobal inzetten als relatiegeschenk maar ook voor andere doeleinden. Met een bedrukte bal kunt u uw boodschap direct afleveren bij uw doelgroep.

Permalink -- click for full blog post "Relatiegeschenk bedrukken? Een originele logobal is uw antwoord"


Sportmarketing en Bedrukte Sportartikelen - De Individuele Benadering

Maatwerk: dat is de laatste trend in sportmarketing. Bedrukte ballen en sportartikelen passen daarin perfect.

Permalink -- click for full blog post "Sportmarketing en Bedrukte Sportartikelen - De Individuele Benadering"


Trendhopper logoballen

Vlak voor aanvang van het WK 2010 heeft Trendhopper een aanvraag gedaan voor een paar duizend ballen. In 2008 heeft De Reclamebal ook logoballen geleverd

Permalink -- click for full blog post "Trendhopper logoballen"


Logoballen - De Oplossing voor Bedrijven en Verenigingen

Logoballen zijn ballen die worden bedrukt met een logo of reclameboodschap. Ideale producten voor bedrijven, organisaties en sportverenigingen.

Permalink -- click for full blog post "Logoballen - De Oplossing voor Bedrijven en Verenigingen"


Mercedes-Benz sales promotie

Twee weken voor aanvang van het WK 2010 hebben wij als Mercedes-Benz Dealer Bedrijven een aanvraag gedaan bij De Reclamebal voor logoballen. De Reclamebal

Permalink -- click for full blog post "Mercedes-Benz sales promotie"


Sales Promotie - De Logobal als Automotive Promotie Instrument

Naamsbekendheid vergroten of gewoon een leuk sales promotie instrument? De bedrukte bal geeft u een origineel en resultaatgericht promotiemiddel voor de autoverkoop.

Permalink -- click for full blog post "Sales Promotie - De Logobal als Automotive Promotie Instrument"


Egotainment logobal

Naast grote orders kan men ook bij De Reclamebal terecht voor kleine offertes en aanvragen. Zo hebben wij voor Egotainment enkele mooie ballen verzorgd.

Permalink -- click for full blog post "Egotainment logobal"


Attract Uitzendbureau

Attract Uitzendbureau wilde een voetbal uit voorraad. De Reclamebal heeft deze ballen op korte termijn kunnen leveren. We hebben zelfs een nalevering gevraagd,

Permalink -- click for full blog post "Attract Uitzendbureau"


Athletes in Action: combinatie sport en geloof

Het is erg leuk om te zien dat de ballen die De Reclamebal mag verzorgen, over grenzen heengaan. Ditmaal o.a naar sportkampen in Zuid-Afrika. Het is erg

Permalink -- click for full blog post "Athletes in Action: combinatie sport en geloof"


Bedrukte relatiegeschenken in het MKB

Het werken met bedrukte relatiegeschenken kan voor u als ondernemer in het midden- en kleinbedrijf een goedkope en originele manier zijn om uw marketing en acquisitie te ondersteunen.

Permalink -- click for full blog post "Bedrukte relatiegeschenken in het MKB"


Sonneborn Refined Products

Sonneborn is een wereldwijde speler in de petrochemische industrie. In Nederland wordt veel productiewerk uitgevoerd in de vorm van halffabrikaten voor

Permalink -- click for full blog post "Sonneborn Refined Products"


WK Afrika 2010

WK Afrika 2010 – Veel bedrijven hebben via de logobal geprofiteerd van de voetbalkoorts.

Permalink -- click for full blog post "WK Afrika 2010"


Van den Heuvel Bedrijven Groep in Heesch

Een mooi voorbeeld van reclame en promotie in de industrie via de logobal is de personeelsactie bij Van den Heuvel Bedrijven Groep. Van den Heuvel Bedrijven

Permalink -- click for full blog post "Van den Heuvel Bedrijven Groep in Heesch"


Reclame en Promotie in de Industrie

Gepersonaliseerde reclame en promotie wordt ook in de industrie steeds belangrijker.

Permalink -- click for full blog post "Reclame en Promotie in de Industrie"


ROC A12: logobal heeft educatieve waarde!

Al jaren levert De Reclamebal aan ROC's voetballen met het logo van het ROC. De voetballen worden vaak ingezet als promotie, maar ROC A12, de afdeling

Permalink -- click for full blog post "ROC A12: logobal heeft educatieve waarde!"


Bedrukte Ballen en School Reclame

School reclame is een onderwerp waar veel onderwijsmanagers tegenwoordig mee te maken hebben. De eigen school moet in de wijk en woonplaats en soms in de gehele regio geprofileerd worden.

Permalink -- click for full blog post "Bedrukte Ballen en School Reclame"


Opblaas Penalty Goal Te Huur

Deze opblaas penalty goal is leuk om in te zetten voor speciale winkelactie's. En natuurlijk bij themaweken zoals een WK en EK voetbal.

Permalink -- click for full blog post "Opblaas Penalty Goal Te Huur"


Goedkoop bedrukte voetballen kopen?

Wilt u goedkoop bedrukte voetballen kopen? Bestel dan nu uw logoballen bij "De Reclamebal" en ontvang een extra serie ballen helemaal GRATIS.

Permalink -- click for full blog post "Goedkoop bedrukte voetballen kopen?"


Voetballen kopen? Ontvang GRATIS extra ballen

Bestel nu uw logoballen bij Joya Sports en ontvang een extra serie ballen helemaal GRATIS.

Joya Sports geeft u bij elke eerste bestelling van 500, 1000 of 2500 bedrukte ballen GRATIS 50, 100 of 250 ballen extra.

Permalink -- click for full blog post "Voetballen kopen? Ontvang GRATIS extra ballen"


Nieuwe rugzakjes WK 2010 te bestellen bij Joya Sports!

U kunt nu mooie rugzakjes bestellen met het oog op het aanstaande WK 2010. Rugzakjes WK 2010 Maar ook voor elk ander evenement of gewoon als
promotiemiddel is dit rugzakje een leuke attentie.

U kunt bij ons uw bedrijfsnaam en logo op de rugzak laten bedrukken.

Bij een bestelling van minimaal 250 logoballen ontvangt u 50 rugzakjes met logo en bedrijfsnaam GRATIS.

Deze rugzakjes worden bijvoorbeeld veel gebruikt door kinderen op de fiets naar school. En zo'n rugzak is natuurlijk ook in andere gevallen heel handig. Als u gaat wandelen of op reis bent.

Als u ze los van de logoballen besteld is de minimale afname 250 stuks. Met een bedrukte rugzak maakt u op een slimme manier reclame. Met een kleine oplage heeft u al een enorm bereik.


Een Logobal als Persoonlijk Geschenk

Een logobal als persoonlijk geschenk is voor veel ondernemers in de recreatiebranche het ontbrekende element in de marketingstrategie.

Permalink -- click for full blog post "Een Logobal als Persoonlijk Geschenk"


Sponsoring Aanvragen bij Sportclubs met Logoballen

Wilt u sponsoring aanvragen bij een sportvereniging? Het sponsoren van bedrukte ballen is een aantrekkelijke en betaalbare vorm van sportsponsoring die vele voordelen biedt.

Permalink -- click for full blog post "Sponsoring Aanvragen bij Sportclubs met Logoballen"


In uw promotie mix mag de logobal niet ontbreken!

Als marketingmanager denkt u natuurlijk na over uw promotie mix. Heeft u daarbij wel eens gedacht aan een logobal met uw bedrijfsnaam?

Permalink -- click for full blog post "In uw promotie mix mag de logobal niet ontbreken!"


Promotiemiddelen in de Zakelijke Dienstverlening

Ook in de zakelijke dienstverlening wordt voortdurend gezocht naar opvallende promotiemiddelen. Heeft u er wel eens over gedacht om een logobal als promotiemiddel in te zetten?

Permalink -- click for full blog post "Promotiemiddelen in de Zakelijke Dienstverlening"


Volleybal - Gezond Sporten voor Iedereen

Volleybal is leuk en gezond. Ook bedrijven herkennen in toenemende mate de onmiskenbare kwaliteiten van het volleyen.

Permalink -- click for full blog post "Volleybal - Gezond Sporten voor Iedereen"


Bedrukte Voetballen - Maak Uw Bedrijf Zichtbaar

Het leveren van bedrukte voetballen is een aantrekkelijke en betaalbare vorm van sponsoring die vele voordelen biedt.

Permalink -- click for full blog post "Bedrukte Voetballen - Maak Uw Bedrijf Zichtbaar"


Over Bedrukte Sportartikelen.com

Bedrukte sportartikelen: dat is de specialiteit van "De Reclamebal". Lees hier meer over deze onderneming.

Permalink -- click for full blog post "Over Bedrukte Sportartikelen.com"


Handbal - Sport met Passie

U kunt een handbal laten bedrukken met uw logo, of een boodschap naar keuze. Het effect is vaak even groot als wanneer u shirtsponsor bent.

Permalink -- click for full blog post "Handbal - Sport met Passie"


Basketbal - Flitsend, snel en trendy

Basketbal is hip en hot. Voor ondernemers is dit het moment om hun naam aan deze sport te verbinden.

Permalink -- click for full blog post "Basketbal - Flitsend, snel en trendy"


 

bel de reclamebal

06 215 82 999

Wilt u meer weten over de logoballen van "De Reclamebal"?

Neem contact op!

Bestel nu uw logoballen bij "De Reclamebal" en ontvang een extra serie ballen helemaal GRATIS.

"De Reclamebal" geeft u bij elke eerste bestelling van 500, 1000 of 2500 bedrukte ballen GRATIS 50, 100 of 250 ballen extra.

Deze actie geldt bij standaard catalogusprijzen.


Portfolio

Sportmarketing via de bedrukte bal